piątek, 6 września 2013

Obiecuję Ci moje ciało! (+ motywacyjnie #3)

Bo dzisiaj strasznie potrzebuję motywacji. Ciężkich haseł, nawet już nie efektów. Bo u mnie efekty przyjdą w swoim czasie. Wszak 16 kg to dużo. Jestem z siebie dumna. Ale nie jestem dumna do końca ze sposobu w jakim to osiągam. Za dużo we mnie lenia, za mało postanowień. I się siebie wstydzę. Swojej rozlazłości, złości, wymówek. Koniec z wymówkami. Obiecałam bliskiej mi osobie, że rzucę palenie. Nie kiedyś tam. Nie za jakiś czas. Teraz i natychmiast. Czemu nie potrafię dotrzymywać obietnic danych sobie? Co ze mną jest nie tak? Więc moje kochane ciało - obiecuję Ci że się zmienimy. Zmienimy sposób myślenia, zmienimy sposób działania, dotrzymamy swoich obietnic. Będziemy lepsi Ty i Ja. Sprawniejsi, zdrowsi, piękniejsi. Obiecuję Ci moje ciało!


6 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki za rzucenie tego shitu jakim są papierosy!Będziesz zdrowsza,piękniejsza i bardziej kobieca więc jest o co i z czym wlaczyć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. znam doskonale ten stan psychiczny, mogę cię niestety pocieszyć tym,że większość ludzi tak ma, w tym i ja, zanim dojrzałam do tego,że same ćwiczenia nie wystarczą i,że koniecznością jest zdrowe jedzonko minęły prawie 3 lata - dobre tempo ;) niedawno zaczęłam z dietą, ale nie jest łatwo,pokusy, męcząca rutyna przygotowywyania wszystkiego ...tak właśnie jest, na szczęście ćwiczenia dają mi dużą radość, zawsze tak było, ostatnio trochę sobie pomagam delikatnym spalaczem figura extraslim, bardzo mi pomóg,bo byłam na takim etapie zastoju, a on trochę ruszył jednak te ostatnio kg co zostały,ale jestem nadal w grze ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie obiecanki to cacanki i właśnie stąd mój post niemniej jednak powodzenia życzę :D


  Kilka pytań bez odpowiedzi, kilka pragnień i nadziei. Jak każdego obracającego się w sferze 'obsesja jedzenia'? A co ty sądzisz na ten temat? --> dzisiejsza-nadzieja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj,
  chciałbym Cię ( jako twórcę tego bloga ) oraz Twoich gości zaprosić na portal blogbook.pl, który jest pierwszym w sieci serwisem zbierającym w jednym miejscu blogi i posty.

  Ideą i celem stworzenia tego serwisu jest zebranie jak największej ilości blogów i przedstawienie ich w prostej i przystępnej formie dla czytelników,
  aby w jednym miejscu mogli czytać posty z różnych dziedzin nauki, życia, sportu itp.

  Mam nadzieję, że też weźmiesz udział w tej akcji i Twój blog dołączy do tego grona, a Tobie pozwoli zwiększyć rozpoznawalność oraz oglądalność Twoich wpisów.
  Zarejestruj się ( 1 minuta ) i w „Profil”->”Twoje blogi” dodaj swój blog. I tyle. Reszta dzieje się automatycznie.

  Serdecznie zapraszam i wierzę, że już niedługo przeczytam Twoje posty na blogbook.pl.

  Co zyskujesz na dodaniu swojego bloga ?
  1) dotarcie ze swoim blogiem do osób czytających inne blogi,
  2) darmową reklamę poprzez „Blog dnia” oraz „Post dnia” na Blogbook.pl oraz Facebook.pl,
  3) Twój blog i posty mają więcej linków bezpośrednich, a więc pozycjonowanie google,
  4) wszystkie posty i blogi są otwierane bezpośrednio na stronie domowej, a więc statystyki,

  Pozdrawiam i pozostaję do dyspozycji w przypadku pytań lub wątpliwości

  Michał Ludczyński

  www.blogbook.pl


  PS.
  Projekt jest całkowicie prywatny i darmowy

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia!! I sobie też tego życzę :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze i za wsparcie, jakie mi okazujecie. To dla mnie bardzo ważne.